Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_system.php on line 22

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 315

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 315

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 1415

Cuma, 19. Nisan 2024 02:24   User Online: 24 

Üye bilginiz

Üye merkeziniz

Özel Messajiniz

Ziyaretçi defteriniz

Üye lerimiz

Forumda çikiş

Forumlar

Genel

Kültür

Atatürk

Türkiye

Bilgilendirme

Spor

Site ve Radyo

Arsiv II Genel

Arsiv Kultur

Resim
Kedi -1Bebek -8Tabiat 5Beyaz karanfilSevimliSen Ben.Sevimli2Manzara -5Cicek -2KrizantemElde FidanSevimli 2ZambakTatli HanimlarSevimli 1AslanDostluk 6Bebek -7Tabiat 6Bebek Bayrak

Portal Menüsü
Bilgiller
Bilgi ekle
Ekart
Pano
Haberler
Takvim
Resimler
Şiir
Fikra
Bizi tavsiye et
Site Anket
Site kural Impressum
Download tavsiyeler
 Link Tavsiyeler
Bize ulaşım

Türkiye tanitim - Türkei Sisteme girmen gerek

Aşağı git
« Ön  Diğer »
küçükten büyüğe do;ğru sırala büyükten küçüğe doğru sırala      print
Konuyu açan: Konu: MUHSİN BAŞKAN ŞEHİT EDİLDİ, BAŞIMIZ SAĞOLSUN!
Junior Member
Junior Member

Cevaplar: 51
kayıt olmuş: 6/5/2008
Durum: Çevrimdışı
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 5/4/2009 Saat 01:01  
BAŞIMIZ SAĞOLSUN..!

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ Genel Başkanı, Sivas Milletvekili ÜLKÜCÜ LİDER, davasının adamı, çilekeş bir vatansever ve Türk Milliyetçisi ALPEREN Muhsin YAZICIOĞLU’nu ve 5 dava arkadaşını elim bir kaza sonucu yitirmenin, RAHMET-İ RAHMAN’A kavuşmasının elemini yaşıyoruz.
Kazanın duyulmasından itibaren, seçim çalışmalarını iptal eden tüm siyasi partilerimize ve Genel Başkanlarına ve yöneticilerine, sivil toplum kuruluşlarına gösterdikleri hassasiyetten ve saygıdan dolayı, müteşekkiriz.
Yüce Türk Milletinin, Ülkücü Hareketin BAŞI SAĞ OLSUN…!

BBP Bandırma Yetkilisi
Ramazan NARİN

Yarından itibaren şu soruların cevabının bulunması gerekir...

1- Cep telefonumuza NEREDEYİM diye yazıp, kısa mesaj 7777'ye gönderdiğimizde, bulunduğumuz yer hakkında bütün bilgiler telefonumuza geliyor. Kaza Yerinde en az 10 cep telefonu vardır ve sağ olan İsmail GÜNEŞ'in de var.

Güneş, 20 DAKİKA KONUŞTU...
Bu sürede, teknolojinin bu imkanlarına karşın yerinin tespit edilmediğine, inanmıyorum. (Bu arada aveayı, türkceli yabancılara satanlar, alamadıkları doğru koordinatlar için bence düşünmeliler...!)

2- İSMAİL GÜNEŞ hanımefendi ile konuşurken, BU KİM YAAA? diye bağırdı bir ara. Bu nedense eğitimsiz ACİL DOKTORUNUN, bayanın dikkatini çekmedi. Sormadı o'na kimi gördün? ne var?... Güneş'in konumu belli, sıkışmış ve yaralı. Erhan haricinde herkesin öldüğünü düşünüyor. Ama çevresini görüyor? Acaba çevresinde gezinen biri mi vardı ?

3- KAYSERİ VALİSİ....Kazanın duyulmasından sonra bir açıklama yapmıştı ve bu açıklaması partinin genel merkezi tarafından dahi, dikkate alınmıştı. Ne diyordu? Muhsin YAZICIOĞLU iyi, bilinci açık ve hastaneye kaldırıldılar..?

Bu haberi kim çıkarttı? Bu haber yüzünden arama çalışmalarının karartıldığını düşünüyorum. Arama kurtarma çalışmalarını kim engelledi ve akşamın olmasını sağladı? Ve KAYSERİ Valisinden veya bu haberi TV lerden verenlerin bir özür veya yanlış anlaşılma özrünü duyan var mı ? KAYSERİ ne iş? Kaza mahalli için dikkatler, başka yere mi çekildi?

4-Şehitlerin cep telefonları şimdi nerde? Neden deşifre edilmediler hala?

5-Helikoptere, sivil havacılıktan o havada uçuş iznini kim verdi ?

6-Helikopterin yakıt almaya gittiğinde yakıtını kim koydu, yakıt nerden alındı? bu kişinin, ikmali yapanın helikoptere teması oldu mu?

7-KAZA KIRIM bilgilerini ve bu bilgileri tüm dünya Türklüğü, tüm alperenler ve ülkücüler merak ediyor ve etmekle kalınmayacak... BİLİNE..!

8-Başkanın yanında neden koruma polisi yoktu?

9-Telekomünikasyon kurulu telefondan yer tespitini bir saat içinde yaptıklarını ve tam yerini ilgili birimlere bildirdik...diyor? Bu ne demektir?

10-En son şehit olan İsmail GÜNEŞ'in kamerası, ses kayıtları, filmleri kamerası nerde?

Member

KizilZora
Cevaplar: 107
kayıt olmuş: 9/10/2007
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 5/4/2009 Saat 16:24  
Merhaba Nogayturk bu paylasimi

Alıntı:
CEVAPSIZ KALAN SORULAR...

paylasmitiniz ayni konu neden 2 inci kez :yltype: anlayamadim...

Ve önce bir karar verin MHP BBP

MHP harekertine ihanet eden
bir kisi MHP li olarak bu deger vermeniz aklim almiyor!
BBP nin irkcilikdan cok dur dinci görüsü ön plandandi siz MHP liler aksine diyor ki irk düsüncesi ön planda ve Muhsin Yazicioglu na bu kada sahip cikmnaniz inandirici degil....

Yanitlarda Cevaplarda icinizde deilmi?
Profiline gir Bu üyenin tüm mesajlarını göster Cevap 1
Junior Member
Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 6/4/2009 Saat 09:40  
kızıl zora,
Senin aklın neye eriyor? ben de onu anlayamadım. Benim yolum TÜRK-İSLAM felsefesi ile TURAN yoludur.

35 yıllık MHP liyim evet ama, başsağlığı ilanımın altına dikkat ettiyseniz, BBP Yetkilisi diyor, son seçimlere BBP adına il genel adayı olarak katıldım. Ve bundan şeref duyarım.

Partiler bir davada araçtır. ÜLKÜCÜLÜK ve TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ bir davadır önce kendini TÜRK hissedenler için.

TÜRKÇÜYÜM ama dini inanışım İSLAM, her ikisinden de gurur duyuyorum.

Member

KizilZora
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 6/4/2009 Saat 10:49  

Alıntı:
kızıl zora,
Senin aklın neye eriyor? ben de onu anlayamadım. Benim yolum TÜRK-İSLAM felsefesi ile TURAN yoludur.

Sizin gercek yüzlerinizi biliyoruz nogayturk...Yani diyorsunuz"ki Kücük olsun benim olsun" zihniyetindesiniz..

Alıntı:
35 yıllık MHP liyim

bu 35 yil icinde MHP ne yapti?Üretmek, vizyon cizmek gibi hareketleri hic olmamıstır.Politikasını sadece kuru muhalefet ve hainlik edebiyatından olusan dar bir cerceveye kurmustur.Ne egitim, ne saglık, ne cevre, ne ekonomi bana bir tane Devlet Bahceli ve ekibinin elinden cıkıp meydanlarda halka sunulmuş proje söyleyemezsiniz?

Alıntı:
BBP Yetkilisi diyor, son seçimlere BBP adına il genel adayı olarak katıldım. Ve bundan şeref duyarım.

Bundan önceki yazilarinizda MHP diyordunuz Simdi BBP celiski deilde nedir bu..

Ülkücülere ve Türk askerine zamanında kursun sıkanlar dahil bir cok görüsten insanla demokrasi adına canciger pozlar sergilerken partisinin bagrından cıkmıs Sadi Somuncuoglu, Ümit Özdag, Ahmet Bican Ercilasun gibi bayrak sahsiyetlere gevur eziyetini layık görmüstür.Sadece onların ahı Bahceli'ye iki dünyada da yeter.

Artik size halkin güveni kalmadi o eski MHP deilsiniz.....

Coskulu ülkücüleri parti vitrininden silmis, yerlerine bürokrasi dünyasından donuk yüzleri getirmistir. Unutmayalım, halk hic bir zaman bu donuk yüzleri sevmemistir. 1946 sonrası Chp tarihine bakmak yeterlidir.

Alıntı:
Benim yolum TÜRK-İSLAM felsefesi ile TURAN yoludur.

Size bu yolda basari dilerim..Sadace konuyu 2 inci defa acmistiniz gerci iyi oldu biraz aciklmali paylasim oldu...

Basarilar....
Profiline gir Bu üyenin tüm mesajlarını göster Cevap 3
Junior Member
Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 6/4/2009 Saat 11:45  
KIZIL ZORA,
Sen ÜLKÜCÜ olsaydın belki anlardın neden dün MHP, şimdi BBP...

Sana anlatamam onu. Yolum aynı yol, çizgimde...

MHP nin benimde eleştirdiğim hatalarından beni vurmaya çalışma...

Muhsin Başkan şunu demişti sol görüşlü bir gazeteciye: Bize dün için pişmanız demeye veya yaptığımız yanlıştı demeye bile izin vermiyorsunuz...

Ne kadar haklıymış...

SADİ SOMUNCUOĞLU, benimde sevdiğim bir ideolog ve teorisyendir. Niğde mv idi. Ben ocak başkanı yıl:1978

Olaylar olmuştu birkaç arkadaşımız işkenceye alınmıştı,Başbuğumla görüştüm ve görevli olarak S.SOMUNCUOĞLU ve M.Irmak iki mv gelmişti. Bu olayı 129 veya 70 MİLLETVEKKİLİ bir durumda kimse yaşayamadı.

Bilmem anlatabildim mi?

BAŞBUĞum ALPARSLAN TÜRKEŞ'tir yani.

Member

KizilZora
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 6/4/2009 Saat 14:07  
Evet ülkücü degilim
ben her zaman ayni cizgide dönmeden dogru bildiklerimi savunan bir kisim ve emegin gücüne inan bir kislige sahibim.
Sizler dune kadar Alparslan Türkesin irkci poltikasi desteklerken simdi 90 derece dönüp dinci irkci zihniyetini kapilmisiniz AKP ile ayni cizgide olan bir ortamdan siniz
Bu düsünce Atarürk düsmanligi demek dir ve Basbug kelimesinin simdi anlamani anladim zaten o ifadenizle niyetiniz Atatürkü kücük düsürmekdir.

Bunda sonra Sizin MHP lim demenizin anlami kalamamisdir cunku Merhum Alparsalan Türkesin sizler Miras birakdigi Turanci dusuncesini satmisiniz.

Devlet Bahcelinin aksisine Sizin Devletin
Cumhuriyetci, Layik, Uniter, Ulusal, Demokrat Hukkuk yapisinda uzaklasiyorsunuz.
Profiline gir Bu üyenin tüm mesajlarını göster Cevap 5
Junior Member
Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 6/4/2009 Saat 19:24  
""Evet ülkücü degilimben her zaman ayni cizgide dönmeden dogru bildiklerimi savunan bir kisim ve emegin gücüne inan bir kislige sahibim.Sizler dune kadar Alparslan Türkesin irkci poltikasi desteklerken simdi 90 derece dönüp dinci irkci zihniyetini kapilmisiniz AKP ile ayni cizgide olan bir ortamdan sinizBu düsünce Atarürk düsmanligi demek dir ve Basbug kelimesinin simdi anlamani anladim zaten o ifadenizle niyetiniz Atatürkü kücük düsürmekdir. Bunda sonra Sizin MHP lim demenizin anlami kalamamisdir cunku Merhum Alparsalan Türkesin sizler Miras birakdigi Turanci dusuncesini satmisiniz. Devlet Bahcelinin aksisine Sizin Devletin Cumhuriyetci, Layik, Uniter, Ulusal, Demokrat Hukkuk yapisinda uzaklasiyorsunuz."
==========================
eeeeee, sayın KIZIL ve ZORA
veya sevgili hanımefendi,
Keşke msn adresim vardı orda gelseydiniz de, karşılıklı tartışabilseydik. Ayakları üzerinde dik duranları severim. Hele bayansa...

Benim çizgimin DÜZ olduğunu karnemde bir kırık olmadığını herkes bilir siz de bilin. Ben MHP den istifa ettim BBP ye geçtim ama, ÜLKÜCÜ olmaktan gerivites yapmadım.

Başbuğun politikalarına IRÇI diyorsanız ben öyleyim valla.

Ama ATATÜRK'ü küçük düşürmek istediğimi çok yanlış ifade etmişsiniz.
Benim yayınlanmış BAŞBUĞ ATATÜRK yazımı okumanız gerekir. Verin bi adres veya gelin msnye konuşalım bunu da...
ATATÜRK TBMM'den BAŞBUĞ ünvanını alan tek liderdir.Yani ATATÜRK BAŞBUĞUMUZDUR.

Ben dava adamı olduğumu düşünüyorum veya öyle olmaya çalışıyorum, partilerin adı benim için çokta önemli değildir. Yüzlerce parti geldi geçti. Halende yüzlercesi var. Ama fikirler aynı biliyor musunuz bunu?

Sevgili KIZIL ve ZORA....

Junior Member

Asker
Cevaplar: 9
kayıt olmuş: 5/7/2004
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 7/4/2009 Saat 15:50  
Selam
yazima baslamdan Muhsin YAZICIOGLU ALLAH dan ramet dilerim ailesine sabir dilerim.

Basda herzaman Türk medyasi anlamkdan zorlandigim gibi
bu sefer de ayni sorunu yasiyorum 4 sinif bir siyasetci icin bu kadar medya olaysi yapmanin anlami yok.

Muhsin YAZICIOGLU kisiligin fazla bilmem ama bildigim bu var icinde cikdigi harekete sirtini cevirip dinci akimlara yanasdigi kesin.

Bir arkadas ÜLKÜCÜ LIDER, davasinin adami, çilekes bir vatansever diye tanitim yapmis.

Ülkücü dusuncenin tek mercihi vardir o de MHP o Partide istifa edip karsi parti kuran bir kisi nasil olur de ülkücü lideri olur dava adami olur bunu anlamk mümkün degil.

Ölümü bir kaza sonu dur velakin buna bir sir perdesi verip ve bunu siyasei mazeme yapmak ve AKP nin ekmegine yag sürmekden baska bir nedeni yok.

Olay önce bir sir perdesi verip ve konuyu Ergenekonla baglanmasi bir kazayi kendi menfatlari icin kulanmasi bilen AKP iktidarina koz oldu.

Ülkücüm diyenler Ülkücü dusunce ve görüslerine ihanet eden birine bu kadar sahip cikmasi mantik disi geliyor bana.

Devlet Bahceli bence ülkücü ortamina en dogru sahip cikan lider.

Ülkücü dusuncesinde ödun veremden demokrat ortamin icinde kendi ideologileri dile getirmesi bilen bir lider.

Son örnek ABD baskani Obama ya hakkli bir durumda elesdiren tek siyasetci buna alkis tutulur.
Tüm öbür Parti liderleri AKP CHP BBP Ermeni soykirim diye ortaya atilan yalan bir söylemi sine cekmis durumda.

Muhsin YAZICIOGLU seriyatci bir yapiya yaklasdigi ortada.
Maras katliaminda sivas madimak katliaminda Bahcelievler katlimanda corum katliyaminda adi gecen biri dinci olmasi ilginc ya ama dedik ya adi geciyor kanit yok belkide biz yanilyioruz.

Nogaytürk beyefendiye direk yazmak de isderim bu firsatdan.

Atatürk basbug unvani verildigene dair bir meclis kaniti yok.
Ayriyten basbug bir cete basi unvani dir Türkiye kurcusu önderi Atamizi bir cete reisimis gibi gösdermek tüm topluma saygisislik demekdir.

Kendi ifadenle yazdiginiz gibi senin yolun artik ülkücü düsüncesi degil umarim bunda sonra MHP ülkücü konularinda size özel fikiriniz olmadigini anlamisinisdir.

Son yazinizda burda bir hanimefendi MSN ve baska özel konusmakdan bas ediyorsunuz bu ne cüret karlik bir tartisma platforumda seviyesi saygisinle yazan bir hanimefendiye özel ortama cekmeniz.
Umarim bu konuda konu olan hanimefendi size gereken cevapi yazar.

Member

KizilZora
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 7/4/2009 Saat 16:00  

Alıntı:
Ben dava adamı olduğumu düşünüyorum veya öyle olmaya çalışıyorum, partilerin adı benim için çokta önemli değildir. Yüzlerce parti geldi geçti. Halende yüzlercesi var. Ama fikirler aynı biliyor musunuz bunu?

Dava adami oldugunuz yada olmya calsitiginiz ifade etmisiniz,Lakin parti önemli deil diyede yazmsiniz bu ne celsiki?

Alıntı:
Benim çizgimin DÜZ olduğunu karnemde bir kırık olmadığını herkes bilir siz de bilin. Ben MHP den istifa ettim BBP ye geçtim ama, ÜLKÜCÜ olmaktan gerivites yapmadım.

Bu yazdiginiz ile uyusmuyor yazdiginiz geri vitesi öyle atinizki sasirdiniz derim.

Yani diyorsunuz"ki Kücük olsun benim olsun" zihniyetindesiniz..

Cokca rasladigimiz benim benimseler sizlerde......

Ve msn demis.Siniz bu ne cüret? burda bir platformda düsüncelerimizi paylasiyoruz.
Gerci bu davranisinizida yardirgamdim kislik ve öz sorunu olan biri icin.

Onun bunun ayıbını bulacak kadar bos zamanınız varsa sabit fikirlerden vazgecip sakin bir kafayla biraz düsünün derim..

Zamanı gelince perdeler kalkar ne dediğimizi anlarsınız.....
Profiline gir Bu üyenin tüm mesajlarını göster Cevap 8
Junior Member
Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 7/4/2009 Saat 20:38  
" Ve msn demis.Siniz bu ne cüret? burda bir platformda düsüncelerimizi paylasiyoruz.
Gerci bu davranisinizida yardirgamdim kislik ve öz sorunu olan biri icin.

Onun bunun ayıbını bulacak kadar bos zamanınız varsa sabit fikirlerden vazgecip sakin bir kafayla biraz düsünün derim..

Zamanı gelince perdeler kalkar ne dediğimizi anlarsınız..... "

==========================

Bakın, bu son cvp sana.
Tehditten hoşlanmam 1.
Kendinizi bi nimet saymayın 2
KİŞİLİK SORUNU sizde var mesela, siz şimdi hanımsınız yaaa, pişeysiniz yaaa, bütün cinsiyetinde ER yazanlar sizin peşinizde, çünkü bulunmaz hint kumaşısınız?

Kimsenin ayıbının peşinde de değilim.Ayıp elbise gibi ve sahibine aittir.

Zamanı gelinceyi bekleyecem ama sessiz...Kaldırın perdeyi görelim MAHCEMALİNİZİ ! ne diyeyim. Belki
ödüm kopar demi...

ÜLKÜCÜLÜK hakkında lütfen siz ve sizin gibiler, ahkam kesmeyin ve haddinizi aşmayınız. Bu konu sizin boyunuzu aşar...

MSN ye buyur etmem, size potansiyel AŞIK olmak için değildir, ama sizin aklınız oralarda ki böyle anlıyorsunuz, üzüldüm doğrusu. Çağrım bir beyin fırtınası yapmaktı sizinle, ama ufacık rüzgardan etkileniyorsunuz ki aman fırtınalar geri kalsın artık.

Benim msnemde yüzlerce insan var.Gerektiğinde, tartışmasını bilenle tartışırım ve severim fikir alış verişini. Çünkü benim de bilmediğim şeyler mutlaka vardır ve bilen birinden bunu öğrenmekten gocunmam. Burası genel diye özele davet etmemi böyle anlamışsınız yaaaaaa...?
Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın!

[tarihinde düzeltildi 7/4/2009 Saat 21:08 Yazar NOGAYTURK]

Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 7/4/2009 Saat 21:02  
" Atatürk basbug unvani verildigene dair bir meclis kaniti yok.
Ayriyten basbug bir cete basi unvani dir Türkiye kurcusu önderi Atamizi bir cete reisimis gibi gösdermek tüm topluma saygisislik demekdir."
===========================

VAY BEEE ASKER!

52 Yaşındayım, yıllarca liselerde, üniversitede hocalık yaptım. Branşım TÜRKÇE ve EDEBİYAT. Lügat-terim v.s bilir sanırdım kendimi. Biraz da özel olduğu için TARİH bildiğimi.

BAŞBUĞ>>>çetebaşı demek haaaa
yazık, yazık, başka birşey demiyorum, bugünkü teknolojide herbilgiye ulaşmak mümkünken, kulaktan dolma eski komünist terimlerini bilgi gibi sunmana çok yazık!

ATATÜRK, BAŞBUĞDUR KARDEŞİM.

[tarihinde düzeltildi 7/4/2009 Saat 21:03 Yazar NOGAYTURK]

Member

KizilZora
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 7/4/2009 Saat 23:32  
Bu konuda bende size son yazacam....

1 tehdit etmem tehdit edecegim kisi kisilikli olmali...

2 Kendi sahsiyetimden hic bir celsikim yok,sizin gibi sasirmis bir kislige sahip deilim....

3 Bukadar zihniyete sahips oldugunuzu yazilariniza belirtimis bulunuyorsunuz, burda bir platformda zate amac bir beyin firtinasini paylasmakdi amac..

4 en azindan kendimi bilen bir ksilige sahibim....

5 Ayibi yapan zate sizlersiniz celsikler ve tutarsizliginizla...

6 Ödünüzün kopasina gerek yok zate kacisdasiniz 35 yil bir yerde 35 yil sona bir baska partide neyin celsikisi neyin korkusu taraf degistiniz,Korkulariniz sizi alakadar eder...

7 ÜKÜCÜLÜK hakkında yazdiklarim demek en basta sizi asmis olmaliki istifayi verdiniz...

8 Gercek siz kendinizi birsey saniyorusnuz iste buda sizi cok komik duruma düsürüyor kisliginizi belirliyor paylasinlan bir konuyu alip nerelere bagladiniz yazik okudugunuz okula diyorum.

Bilmelisin ki...
Tecrübenin kaç yaşgünü partisi yaşadığınızla ilgisi yok, ne tür deneyimler yaşadığınızla var.

9 Msn yüzlerce olmasi simdi anlaya biliyorum demek bir platformda yapamiyiorusnuz beyin firtinasini . Asil sizin arayisiniz yazinizla beli etmis oluyorusnuz..

Alıntı:
52 Yaşındayım, yıllarca liselerde, üniversitede hocalık yaptım. Branşım TÜRKÇE ve EDEBİYAT. Lügat-terim v.s bilir sanırdım kendimi. Biraz da özel olduğu için TARİH bildiğim

Size son söz.....

Bilmelisin ki...
Duvarda asılı diplomalar insani insan yapmaya yetmez.
Profiline gir Bu üyenin tüm mesajlarını göster Cevap 11
Junior Member
Junior Member

red_folder.gif Yazılış Tarihi: 8/4/2009 Saat 00:29  
KAŞINDIN....
ve
GÜNAH BENDEN GİTTİ..!

=========================
çOK TAHRİK ETTİN, demekki senin en iyi yapabileceğin şey PROVAKASYON... düşün istersen seni bi kullanan bulunur belki.

KİŞİLİKLE ilgili bir şey dememe gerek yok, BEN ŞÖYLEYİM, BEN BÖYLEYİM demek sana yakışsın...

BEYİN FIRTINASI kavramını iyi incele, özelliği irticalen yani anında cevap vermek, anında ortaya koymakla yapılır. Hindiler yapamaz yaniiiiiiiii

Ben, ÜLKÜCÜLÜKTEN istifa etmedim. İstifa ettiğim kişilerin temsil ettiği bir kurum. Bu konularda ne kadar teşkilatçılığınız var bilemem de, ben 1973 yılından itibaren mensubum ve ÜOD-ÜGD-MHP-TÜRKAV-KAMUSEN-BELD.BAŞK gibi toplumsal oluşumlardakuruculuk ve başkanlık yaptım asla İKİNCİ adam olmadım. Ha bu arada taş medresede de okudum 5 kez. Hücreyi de, filistin askısını da bilirim yani. Ki; ülkücülük bir dünya görüşüdür ve DAVADIR, davadan dönülmez, bu kitabımızda yazmaz. Ve istifası yoktur. Ben lokal olaylardan dolayı PARTİ üyeliğimi sonlandırdım o akadar ve ÜLKÜCÜLÜĞÜNÜ kimsenin tartışamayacağı eski ve son genel başkanım Muhsin YAZICIOĞLU arkadaşlarının ricasıyla oy pusulasında yer açtım. Bunu ihanet olarak kimse değerlendiremez.

HOCALIK ve akademik kariyerimi de sana değil asker kardeşime yazmıştım. BAŞBUĞ kelimesini ÇETE REİSİ yapacak kadar bilgisiz olduğundan söylemek gereği duymuştum.

YAŞ ve TECRÜBEYE gelince senin yaşının 38 olduğunu öğrendim. Senin yaşındakiler değil benim yaşadıklarım hakkında yorum yapmak, hayal bile edemezler. Ama akıl yaşta değil baştadır sözü de doğrudur tabii.

Beni KİŞİLİKSİZ-İNSAN OLAMAMIŞ-KOMİK- değerlemeniz çok ağır ama, dua edin bir hanımsınız.

Bura sizin gibiler yüzünden, paylaşım yeri olmaktan çıkmış gibi. Demek ki birisi fikirlerini açıklamayacak. İşinize gelmeyen fikirler karşısındaki bu tutumunuzdan dolayı sizi kınıyorum...

SİZDEN ALINTI...."Sizler dune kadar Alparslan Türkesin irkci poltikasi desteklerken simdi 90 derece dönüp dinci irkci zihniyetini kapilmisiniz "

Senin GEOMETRİ öğretmenin iyidir de, öğrenciliğin iyi değilmiş... İyi bir emekçi değilsin. 90 DERECE İLE 180 DERECEYİ bana bi tarif edin diyecem de aklınız karışıcak...

[tarihinde düzeltildi 8/4/2009 Saat 13:39 Yazar Rojin]

Member

KizilZora
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 8/4/2009 Saat 10:59  
İnsanları birbirlerinden farklı kılan , kendisi ve cevresindekilere bakış acıları ,onlarla kurabildiği ilişki düzeyleri ve tepkilerini kapsayan çeşitli ortamlarda kendini gösteren bedensel, düşünsel ve ruhsal özelliklerdir.

Bu özelliklerin kişinin çevreye uyumunu bozup, günlük işlevselliğini bozması, kendinde gerilim-kaygı hali oluşturup, içinde yaşanılan kültürün beklentilerinden sapma gösteren ,süreklilik taşıyan bir hal alması durumunda kişilik bozukluğu da sizde var bunu :yltype: kanitlamis oldunuz...

Bu bozukluk,Sizde, , başkaları ve olayları algılama ; verdiği duygusal tepkilerin uygunluk, değişkenlik ve yoğunluğu ;kişiler arası işlevsellik ; öfke, heyecan, aşırı isteklerin,dürtülerin kontrolü olarak sınıflayabileceğimiz dört alanın en az ikisinde kendini gösterir.

Başlangıcı sizde gözüküyor . Bu durum başka bir ruhsal,fiziksel hastalığın ya da bir bunama olarakda gösteriyor sizde....

Kislik sorunu var size tavsiyem bir doktora gözükün....okumus bir kisi olmus olsayadiniz bir cok yaziniz alinti bir baska insanlarin yazsini aliyorusnuz kendiniz yazmis gibi ekliyorusnuz,Gerci sizin emegede sayginiz belirtiyorusnuz yazdikalriniza.....

Ve bir sözünüze bende söyle bir eklenti yapim...

Alıntı:
Ama akıl yaşta değil baştadır sözü de doğrudur tabii.

Siz yasinizida almisniz ve bir okdar egitmili diyorsusnuz kendinize ama saygi seviyyeden bir habersiniz....

komik duruma düsmeyin bir baska platformda neden deilsiniz sadace burdasiniz...Akiliniz kisitli konulara basiyor sadace demek....
Profiline gir Bu üyenin tüm mesajlarını göster Cevap 13
Member
Member

Rojin
Cevaplar: 174
kayıt olmuş: 11/9/2006
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 8/4/2009 Saat 13:42  
Forumumuz gönüllü katilim anlayisiyla fikir alis-verisinde bulunulmasi icin kurulmustur.

Felsefemiz ise Saygi cercevesi icinde Dostca bir ortam kurmak ve bunun yani sira hosca vakit gecirmek, güzel fikir alisverislerinde bulunmak.

Kimi zaman birlikte aglayip, birlikte gülmek.Kendimize nasil davranilmasini istiyorsak, karsimizdakine de öyle davranmamizi gerektigini unutmassak burda Felsefemiz cercevesinde paylasimlar olur ise daha verimli oluruz..

Konuyu burda noktaliyorum...Baska bir konuda Felsemiz cercevisnde paylasimlar dilerim....

Saygilar....

Yukarı git

mxBoard, © 2006 by pragmaMx.org, based on eBoard, XMB and XForum

0,038 saniye - 39 queries
Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Sprache
Arabirim Dilini Seçin:

Almanca Fransızca Türkçe İngilizce
Son 5 Bilgi
Happy Birthday
Doğum Gününüz Kutlu Olsun!:

• AdaletliKadin: 54 Yaşında
Etkinlik Takvimi
Nisan 2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Fuarlar
Toplantilar
Konserler
Festivaller
Kültür Sanat
Anma Günleri
Dogum günü
Dini Bayramlar
Özel Günler
Resmi Bayramlar
üye Puani
  1. Rojin: 10 976 Puanlar
  2. asliyok: 4 432 Puanlar
  3. HarmanYeli: 4 396 Puanlar
  4. KizilZora: 2 048 Puanlar
  5. life23: 1 675 Puanlar
  6. gokkiz: 1 657 Puanlar
  7. BirNefes: 1 048 Puanlar
  8. Erasmus: 984 Puanlar
  9. -Pozan-: 785 Puanlar
  10. Siyahinci: 623 Puanlar
Son Şiirler
SAKLI SEVDAM
(7832 okuma)
Hatırlarmısın .!
(10872 okuma)
Mektup......
(11705 okuma)
ANADOLU GARIBI
(11744 okuma)
SALKIMSÖĞÜT
(11533 okuma)
YAŞAMAYA DAİR
(11754 okuma)
SALKIMSÖĞÜT
(11820 okuma)
TOP Download
  1. AntiVir Personal - Free Antivirus
       [Hits: 930 x]
Link ler
  1. VOLKAN KONAK
  2. Yusuf Hayaloglu
  3. Full dizi izle

Bu sitedeki tüm logo ve markalar sahiplerinin malıdır. Diğer detayları Künye bölümünde bulabilirsiniz .

Haberlerimizi RSS kullanarak yayınlayabilirsiniz.

Bu site pragmaMx 0.1.11 tabanlıdır.

Yorumlar yazarların sorumluluğu altındadır,
geri kalan her şey © 2004 - 2024 by Dostsesi - Stimme der Freundschaft