Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_system.php on line 22

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 315

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 315

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 1415

Friday, 17. May 2024 03:32   User Online: 4 

Resim
Bebek -5AsterGerberaManzara -10UymuslarCicek -5Sen gitinDostluk 7Karanfil -2GaillardiaDostluk 1Sevimli2Sevimli 12Cicek -3Sevimli 20iki kalpadam_ve_guel.jpgSevimli 5Sevimli3Bayrak1

Dostsesi.Com Kültür Forum You are not logged in

Last active: 17/5/2024 at 02:32

Go Down
« Previous  Next »
Ascending sort Descending sorting      print
Author: Subject: Bursa 8. Kitap Fuarı'na Hazırlanıyor
Administrator
Junior Member

DeliMert
Registered: 10/1/2010
Status: Offline
red_folder.gif posted on 19/2/2010 at 18:03  
Türkiye Yayıncılar Birliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Desteğiyle Hazırlanan Bursa 8. Kitap Fuarı, 27 Şubat-7 Mart 2010 Tarihlerinde, Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde Gerçekleştirilecek.
ıÜüTürkiye Yayıncılar Birliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası desteğiyle hazırlanan Bursa 8. Kitap Fuarı, 27 Şubat-7 Mart 2010 tarihlerinde, Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Başta kent merkezi olmak üzere komşu illerden de çok sayıda ziyaretçi kabul edilen kitap fuarları, her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Ulusal ve uluslararası yüzlerce yayınevinin katıldığı fuarlar kapsamında, aynı zamanda yine onlarca yazar ve düşünür okurları ile buluşma imkanı buluyor. Aynı zamanda fuar kapsamında çeşitli söyleşi, imza günü ve konferans gibi etkinlikler tertip ediliyor.

Tüyap Bursa Fuarcılık AŞ Genel Müdürü İlhan Ersözlü, açıklamasında, Kültür Fuarları Proje Grup Başkanı Sunay Girgin ve Türkiye Yayıncılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Kocatürk tarafından düzenlenecek basın toplantısı ile önümüzdeki günlerde ayrıntılı bilgi verilecek.

"BURSA 7. KİTAP FUARI'NI 226 BİN 500 KİŞİ ZİYARET ETMİŞTİ"

Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde, 206 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenen Bursa 7. Kitap Fuarı'nda; söyleşi, panel, şiir dinletisi ve okuma saati gibi 90 kültür ve edebiyat etkinliğinde 350 yazar, sanatçı, bilim adamı, gazeteci ve politikacı konuşmacı olarak, yaklaşık 600 yazar okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzalama imkanı bulmuştu.

Bursa 7. Kitap Fuarı ile birlikte 7 ülkeden 105 eğitim kurumunun katılımı ile hazırlanan Bursa Eğitim Fuarı, Bursa 5. Yurtiçi-Yurtdışı Eğitim Fuarı ise anaokulu, ilk ve orta öğrenim kurumları, yüksek öğrenim kurumları, özel kurslar, dershaneler, mesleki teknik eğitim kurumları, yabancı dil eğitimi ve yurtdışı eğitim kurumları, okul ve ders kitapları, araç-gereç ve donanımlarından, ziyaretçilerine eğitim fırsatları hakkında aynı anda bilgi edinme imkanı sunmuştu.

Ayrıca, fuar süresince internet üzerinde eğitimden yurtdışı eğitime, sınav sistemlerinden uluslararası iş hayatına kadar farklı konularda konferanslar verildi. Fuarın ilk günü Neriman Bale Kursu öğrencilerinin sergilediği dans gösterileri ile ziyaretçilere görsel şölen sundu.

(CİHAN)

Go Up

mxBoard, © 2006 by pragmaMx.org, based on eBoard, XMB and XForum

Login

Nickname:

Password:

Sprache
Select Interface Language:

English French German Turkish
Happy Birthday
Following users have birthday:

• BirNefes: 47 Years
Event Calendar
May 2024
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

fairs
meeting
concerts
topics
other
exhibitions
birthdays
üye Puani
  1. Rojin: 10 976 Points
  2. asliyok: 4 432 Points
  3. HarmanYeli: 4 396 Points
  4. KizilZora: 2 048 Points
  5. life23: 1 675 Points
  6. gokkiz: 1 657 Points
  7. BirNefes: 1 048 Points
  8. Erasmus: 984 Points
  9. -Pozan-: 785 Points
  10. Siyahinci: 623 Points
Son Şiirler
SAKLI SEVDAM
(7866 okuma)
Hatırlarmısın .!
(10913 okuma)
Mektup......
(11747 okuma)
ANADOLU GARIBI
(11783 okuma)
SALKIMSÖĞÜT
(11572 okuma)
YAŞAMAYA DAİR
(11795 okuma)
SALKIMSÖĞÜT
(11854 okuma)
TOP Download
  1. AntiVir Personal - Free Antivirus
       [Hits: 935 x]
Link ler
  1. VOLKAN KONAK
  2. Yusuf Hayaloglu
  3. Full dizi izle

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner.
For more Details, take a look in our Imprint

You can syndicate our news using the file backend.php.

This Website based on pragmaMx 0.1.11.

The comments are property of their posters,
all the rest © 2004 - 2024 by Dostsesi - Stimme der Freundschaft