Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_system.php on line 22

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 315

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 315

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /www/htdocs/w00c089c/dostsesi.com/forum/includes/mx_api.php on line 1415

Pazar, 28. Nisan 2024 03:28   User Online: 5 

Üye bilginiz

Üye merkeziniz

Özel Messajiniz

Ziyaretçi defteriniz

Üye lerimiz

Forumda çikiş

Forumlar

Genel

Kültür

Atatürk

Türkiye

Bilgilendirme

Spor

Site ve Radyo

Arsiv II Genel

Arsiv Kultur

Resim
Bayragimiz.BittiKaplanYanlizTabiat 3Goek_Bayrak.jpgManzara -16Crested-PigeonAmberSen gitinManzara -9dogaDostluk Resimi 6Sen Ben.Manzara -CigdemDostluk Resimi 7Cicek -2PembesakayikBayrak Gul1

Portal Menüsü
Bilgiller
Bilgi ekle
Ekart
Pano
Haberler
Takvim
Resimler
Şiir
Fikra
Bizi tavsiye et
Site Anket
Site kural Impressum
Download tavsiyeler
 Link Tavsiyeler
Bize ulaşım

Serbest Genel - Allgemein - Rätsel Sisteme girmen gerek

Aşağı git
« Ön  Diğer »
küçükten büyüğe do;ğru sırala büyükten küçüğe doğru sırala      print
Konuyu açan: Konu: Bankacıdan aşk mektubu
Ziyaretçi

Ziyaretçi
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 13/5/2008 Saat 21:36  
Seni ilk gÖrdüğüm an, akşam kasa sayımında açık vermiş gişe yetkilisi gibi beynimden vurulmuşa dÖndüm. ;(

Uzun vadeli mükerrer bakışların altında yıldırım teftişi geçiren bir şube müdürü gibi şaşkınım. :o

Allah vergisi tedavül kıymetlerin, henüz yarı mamül emtiana, bayrak merasimindeki gibi sıralanmış dişlerine, kırmızı bakiye veren dudaklarına baktıkça tansiyonum mevduat grafiği gibi inip çıkıyor. :puzz:

Şubeler cari hesabına dÖnmüş arap saçların tasfiye tarihi belli olmayan ekstreler gibi sana esrarengiz bir hava veriyor. :D

İnşallah bir gün demirbaşım olursun… :bussi:

Seni tanıdığımdan beri kalbim, bilanço çalışmalarına yeni başlamış muhasebe servisi gibi karmakarışık. :red:

Pencerenin Önünde koruma gÖrevlisi gibi dolaştığım günleri ve geceleri unutamıyorum. :cool:

Gizli ve şahsına gÖndermiş olduğum şifresi kapatılmamış aşk mektuplarımı vicdanının muhaberetında kayda almadığına üzüldüm, nazarında sanki bir isimsiz sertifika gibiyim. ;(

Ailenize iç güveysi olarak alınma teklifini, babanın torba kadro bulunmadığı gerekçesi ile reddetmesi beni terfisi geciken memur gibi perişan etti… :bonk:

Ailen nezdinde bir kuruş iz kıymeti kadar değerim yok mu? :bonk:

Hiddetimden o fabrikatÖr işveren babana ne diyeceğimi çok iyi biliyorum. Kusuruma bakma ama zaten babanın ciğeri ile italyan lireti arasında bir fark gÖremiyorum.
Ama yeni memur kıyafet yÖnetmeliğine uygun gÖrünüm gÖmleği taşımayan ense tıraşım, asalet ve kefaletim buna manidir… :exclam:

Bir evet demen beni banker kuyruğunda Ödeme sırası gelmiş bir vatandaş gibi mutlu edecektir. :partyon:

Seni istemekte herhangi bir usülsüzlük gÖremiyorum. YÖnetim kurulu kararı gibi sana aşk teklifimi her yıl yenileyemem. Bu ilk ve son teklifimdir. Ne olursun reddetme. Aşkımı yıllardır tahsili gecikmiş alacaklarda bırakma. :mad:

Bütün çeyizlerinin de, şu anda annenin yediemininde bulunması yuva kurmamızı engelleyemez.
;)

Babanın cüzdanından usulsuz yapacağın büyük montanlı virman iki hafta balayı geçirmemize yeterli olacaktır. Annenin boynundaki menkul kıymetlerin değeri inan bizi iki yıl Ödemesiz dÖnemi olan uzun vadeli kredi almış bir müşteri kadar rahatlatacaktır. :P

Doğum kontrol hapı alıp iş gücü kaybına meydan vermezsen iki yıl içinde kayınvalidemin ÖngÖrdüğü çocuk sayısı hedeflerine ulaşacağımıza emin olmanı isterim. :thumbup:

Baban sağda, solda aylık durumumu soruyormuş. Sana her an aşkımın muvafakat bilançosunu devre sonu beklemeden çıkartabilirim ama korkarsın diye çıkartmıyorum. Kısa vadeli bakkal borçlarımın çok olması - likidite sıkıntıma rağmen- aktifimde yer alan ipimle kuşağım, elbet bizi feraha çıkartacaktır. :exclam:

Düğünümüzdeki temsil ve ağırlama giderlerini babanın ankes limitlerinden kullanabilirsem bahtiyar olacağım. :D

Dış ticaret ve kredi tebliğleri gibi hergün karakter ve tutumu değişen babanı gÖrmemek için Ödeme güçlüğü içindeki bankerler gibi kaçacak delik arıyorum. :(

Ailenle mutabakat sağlarsam yaz ortasında yakacak yardımı almış personel gibi sevineceğim. :partyon:

Damat aday adayı olarak ailenize giriş formumu personel müdüresinden dÖnme annenin kabul etmediğini haber almış bulunmaktayım. :(

Seninle arama 3.şahıs gibi giren şüpheli alacaklı suratlı annene teleksli en derin teessüflerimi bildiririm. ;(

Ailenin hükmi şahsiyeti kılığındaki şahsiyetsiz babana da 5. icra kanalı ile en derin ve ıstıraplı tebligatlarımı sunarım……. :(

Seni artık maliyeden vergi kaçırır gibi kaçırmaktan başka çarem kalmadı…. :exclam:

Sonradan vereceğin pişmanlık dilekçesini de muameleye koymayacağımı bilmeni isterim…. :mad:

Aktif karekterim sülalenizi zamansız amorti edecektir. :mad:

Aldığım yan Ödemelerle seni prensesler gibi yaşatacağıma sÖz veriyorum. :thumbdown:

İleride alacağım üçün birini de " ki emekli maaşım olur " sana feda olsun. :partyon:

Sevgilerimle
Ziyaretçi

Ziyaretçi
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 14/5/2008 Saat 05:17  
Eline yüregine sağlık Samyelim. :D :D

:t:
Cevap 1
Member
Member

Cevaplar: 186
kayıt olmuş: 21/4/2008
Durum: Çevrimdışı
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 14/5/2008 Saat 06:48  
hahaahhahha

Bu en güzel bir aşk mektubu böyle. Artık bununa dını aşk-ı mail koyalım..

Їünkü mektuplar artık tarihe karışacak yakın zamanda..

Ziyaretçi
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 14/5/2008 Saat 09:09  

Ne diyeyim daha :)
Cevap 3
Member
Member

Cevaplar: 274
kayıt olmuş: 27/1/2008
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 14/5/2008 Saat 18:55  
Tesekkürler Samyeli,emegine saglik :thumbup:

Profiline gir Bu üyenin tüm mesajlarını göster Cevap 4
Senior Member
Senior Member

Cevaplar: 683
kayıt olmuş: 6/11/2004
posticons/heart.gif Yazılış Tarihi: 14/5/2008 Saat 19:38  
:D ayy cok hossun samcim emeklerine saglik.

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

mizmizim harikasin.

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Profiline gir Web siteyi ziyaret et Bu üyenin tüm mesajlarını göster Cevap 5
Ziyaretçi

Ziyaretçi
red_folder.gif Yazılış Tarihi: 15/5/2008 Saat 04:59  
Bankacının aşk mektubuna bayıldım harika :D :t:

Eh ne yapalım bizde Trakyalıların anlayacağı dilde bir mektup yazarız :) :)

Sevgilim .....

Te bu ağşam zamanları da epden akılcığımı alır, gözümü gönümü bi oş edersin beyav.

Abe Allah belacığını versin seni çuk severim. Ne derim sana bu aşk beni canımdan etmezse gene iyi. Yatmazmıyım yatacığımda, abe bir dirhem uyku girmez güzlerime. Dün o yanı bu yanı ep gene silinmez senin ayalin beta.

Günlerdir ekmekten sudan kesildim artıkın. Tarlada elim çapa tutmaz, gayfede desen ne bi laf ederim akideşleynen ne 66 uynarım.

Düşün bubam düşün. Recep ağanın sıpası gibi önüme baka baka solurum. Ağşamları sizin maallede sülerim YARĞÂÂM SENDE VĞÂÂFA YOKMU sarkısını. Duyarsın elbet, ninem bile diğner. Anlarım kızanım seni anlarım der. Ama üzmeyesin boşuna datlı canını unda u buba varken vermez ......yı sana der ep.

ĞÃ‚Âşte o zaman çeltik tarlasına döner galbim epten gene vıcık vıcık. şububan alçak gapçık ağızlıyı yola geriremezmisin beya. Aşıklık çekeriz bilirsin işte. Eriye eriye gündöndü sapına sapına döndük anacını satımının. Az çok zanatimiz de var. Yaparız Fıtımış'ın bağçada bi düğün. Daktırırım beş dene cumhuriyet, alırım uzun tülü manto, alırım kul çantası, alırım içine allık bilem. Süle anana ağşama bunları çıtlatsın bubana.

Yoğsam atar em vallahi, em billahi damarlarım beğnimin. Buzmayasın adamın aklını. Yarın gecem Alille Rasimi yanıma gatıp seni ĞÂÂsmayılın cipe atıp, çıktıkmı Їurlu yoluna neh yetişirler arkamıza.

Te hade kal sağlıcaklan.

Seni seven sevgilin…

Yolsuzların .........

Umarım seversiniz benim aşkımı :D :D
Cevap 6
« Ön  Diğer »        print
Yukarı git

mxBoard, © 2006 by pragmaMx.org, based on eBoard, XMB and XForum

Giriş

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Sprache
Arabirim Dilini Seçin:

Almanca Fransızca Türkçe İngilizce
Son 5 Bilgi
Happy Birthday
Doğum Gününüz Kutlu Olsun!:

• Safiye: 46 Yaşında
Etkinlik Takvimi
Nisan 2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Fuarlar
Toplantilar
Konserler
Festivaller
Kültür Sanat
Anma Günleri
Dogum günü
Dini Bayramlar
Özel Günler
Resmi Bayramlar
üye Puani
  1. Rojin: 10 976 Puanlar
  2. asliyok: 4 432 Puanlar
  3. HarmanYeli: 4 396 Puanlar
  4. KizilZora: 2 048 Puanlar
  5. life23: 1 675 Puanlar
  6. gokkiz: 1 657 Puanlar
  7. BirNefes: 1 048 Puanlar
  8. Erasmus: 984 Puanlar
  9. -Pozan-: 785 Puanlar
  10. Siyahinci: 623 Puanlar
Son Şiirler
SAKLI SEVDAM
(7853 okuma)
Hatırlarmısın .!
(10899 okuma)
Mektup......
(11732 okuma)
ANADOLU GARIBI
(11769 okuma)
SALKIMSÖĞÜT
(11557 okuma)
YAŞAMAYA DAİR
(11781 okuma)
SALKIMSÖĞÜT
(11838 okuma)
TOP Download
  1. AntiVir Personal - Free Antivirus
       [Hits: 934 x]
Link ler
  1. VOLKAN KONAK
  2. Yusuf Hayaloglu
  3. Full dizi izle

Bu sitedeki tüm logo ve markalar sahiplerinin malıdır. Diğer detayları Künye bölümünde bulabilirsiniz .

Haberlerimizi RSS kullanarak yayınlayabilirsiniz.

Bu site pragmaMx 0.1.11 tabanlıdır.

Yorumlar yazarların sorumluluğu altındadır,
geri kalan her şey © 2004 - 2024 by Dostsesi - Stimme der Freundschaft