Konu: Yatak odası konuşmaları

Forum: Arsiv

Konuyu açan: Bence68

Bence68 - 18/2/2008 Saat 12:22

Aşağıdaki yazıya benim zerre kadar katkım yoktur. Ama okuduğumda o kadar güldüm ki, paylaşmadan edemedim. Bugünlerde milletçe ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum...

- Hıdır... Hıdıııırrrr....

- Hıııı??! Ne vaaarr??

- Uyuyon mu?

- Yok bÖğrülce ayıklıyom... Soru mu lan bu Hacer? Uyuyom tabii ya ne edecem... Yat sen de zıbar hade...

- Senin işin bitti tabii, devirip gıçını yatabiliyon... Şipşak yap, sonra horul da horul uyu... Bir kere de geç gelsen dişimi kırıcam...

- Geçen gece eve geç geliyon diye dırdır ettiydin de, ben senin dişini kırdıydım ya daha ne istiyon?

- Ben o geç gelmekten bahsetmiyom... Birlikte gelmekten bahsediyom...

- Beraber mi gelecen? Kız o saatte dışarda senin ne işin var ki eve benimle gelecen lan?

- Off be Hıdıır off beee Hıdııırr. Sen beni anlamıyon...

- Ya sabıııırrr... Uykumu gaçırdın gene bak, de hele ne istiyon...

- Orgazm neyin istiyom tamam mı? Orgazm olmak benim de hakkım...

- Orgazm da ne lan?

- Hıdır... Bazen diyom ki kendi kendime acaba ben de zoofili mi var?

- Ne fili? Ne diyon ya?

- Zoofili... Yani hayvanlarla ilişkiye giren dimek. Eh ben de senin gibi bir Öküzle her gece yatağa girdiğime gÖre...

- Sen bana Öküz mü dedin?

- Bildiğin kelimelerden konuşunca anlıyon bakıyom...

- Ya Hacer yat diyom sana... Orgazmmış... Yok bilmemne filiymiş...

- Ne fili be cahil ayı... Zoofili...

- Hacer yarından tezi yok o kadının evine temizliğe gitmiyon tamam mı?

- O kadın dediğin koskoca bir yazar tamam mı? Doğru konuş. Feministlerin başı... Lideri... İdolüm o benim.

- Ne dol ne dol?

- İdolüm deyyom... Onun evini temizlemek benim için şerefdir tamam mı? Bütün kitaplarını, dergilerini okuyom ben onun...

- Sonra da yalan yanlış Öğrenip benim uykumu kaçırıyon... Sana ne lazım orgazm.... Onlar zengin garıları için...

- Heç de bile... O fizyolojik bir ihtiyaç...

- Fiz...yo...ne?

- Milletin kocaları evrim geçirdi metroseksüel oldu... Sen daha bir insan olamadın be Hıdır... Evrim... evrim... eviluşın...

- Haceeeeerrr...

- Neeee?

- Gız bu deminden beri dediklerini tekrar etsene peş peşe...

- Ne oldun lan Hıdır, yanakların al al oldu...

- Dediğimi yap seeennn.

- Eviluşın... Orgazm... Metroseksüel.... Zoofili... Fizyolojik... İdol... İstersen apurçunist de diyem... Ne olcaksa...

- De Hacer deee... Bir daha sÖyleee...

- Ne yapıyon Hıdır... Kudurdun mu len?

- Sen bu gavurca lafları edince gÖzüme yabancı avratlar gibi gÖründün de bir an...

- İstemiyom Hıdır... Kendimi şu an ilişkiye hazır hissetmiyom..

- Ama ben hissediyom... Gel buraya...

- Bu bir konsantrasyon meselesi Hıdır....

- Gonsontrosponon diyen dilerini yirin... Gel buraya Helga...

- Ne Helgası be? Adım var benim... Bireyim ben.. Bıraaaak... Yetiiiişiiiin... Aile içi şiddete maruz kalıyom... Heeeellppp...Heeellllpp!

Rojin - 18/2/2008 Saat 16:00

Espiri sekilinde guzel bir gercege deyinilmis ;) Toplumuzda Kadini Kadin olrak degil"de Sadace Ihtiyac icin görülmesi cok aci tabi.

Bu bakis degisirimi sanmyiorum ama genlemede yapmak dogru degil tabi ;)

Yatak odası fısıltıları kadınlar ve erkekler için farklı öneme sahiptir. Kadınlar bambaşka konularda konuşmayı severken, erkeklerin yatak fısıldaşmaları bambaşkadır.

Araştırmalar erkeklerin yüzde 56'sının ışık söndüğünde rüyalarının kadınına ne kadar güzel olduğunu söylediklerini ve bu sayede kendi içlerinde ve partnerlerinin içlerindeki ateşi alevlendirdiklerini ortaya çıkarıyor. Ancak erkeklerin neredeyse tamamı, aşk oyunu sonrasında eşlerine "Nasıldım?" diye soruyor. Kadınların %55'i ise seks sonrası kesinlikle bu soruyu duymak istemiyor. Ancak genel olarak "yatak" sadece yatılan ve seks yapılan bir yer olmaktan çok, romantizmin yaşandığı, çok özel ve genel konuların konuşulduğu sevgi dolu bir yer. Ayrıca insanların %63'ü yatakta yorgan yastık arasında eşlerine ayakkbılarının sıktığını ve nasıl acı verdiğini de anlatıyor.

Yastıklı fikir alışverişi: Bir romantik, bir güncel...

Başbaşa olunan bu hoş yatakta gecenin güzelliğinin tadını çıkarmak ayrı bir duygudur. Yatak odasının kapısının kapanmasıyla başbaşa kalınır ve nihayet daha açık ve yoğun konuşmalar için vakit vardır. Konu ne olursa olsun önemli değil, önemli olan birlikte olmak ve yatakta olmak. O duygusallığı ve beraberliği yaşamak. Yapılan araştırmalara göre çiftlerin sadece yüzde 4'ü yatakta konuşmaktan hoşlanmıyor. Ancak yatakta konusu geçen sohbetlerin en başında "kişisel problemler" (yüzde 63) gelirken onu "aile sorunları" (yüzde 62) takip ediyor. Ardından haftasonu ne yapılacak konusu da (yüzde 55) çok konuşulan konular arasında. Gelecek için planlar ve hayaller ise yüzde 54 oranında gündeme geliyor.

[tarihinde dzeltildi 18/2/2008 Saat 16:04 Yazar Rojin]

GULSENHANIM - 19/2/2008 Saat 09:30

bu bölüm tam benim icinde suan yazmayim... :D

Samyeli   - 19/2/2008 Saat 10:19

EEEE AKILLI KADINI TAĞŞIMAK ZORDUR. KADIN NE KADAR AKILLIYSA ERKEK ONDAN BНR GĞÖMLEK DAHA AKILLI OLMAK ZORUNDADIR. ЇOK YORUCU TABННKН BEYEFENDНLER НЇНN DEАНL MН?! :thumbup: :D

Bence68 - 19/2/2008 Saat 10:30

Eline sağlık Samyeli ne deyim yorum yok haklısın :)

[tarihinde dzeltildi 19/2/2008 Saat 10:31 Yazar Bence68]

asliyok - 19/2/2008 Saat 11:04

ewde kalan kizlar artmis neden biliyormusunuz bu kadin adayi kizlarimiz kendilerinden bir adim ötede erkek bulamadiklari icin :thumbdown:

bosanmalar artmis neden erkek yetersizliginden ...

daha ne diyeyiim sizlere..

cocuklar hanimlarda kalmis eeee

erkekler özgurluk adina uckurlarini gevsetince bizede basarili cocuklar yetistirmek dusdu.

dip not: tasi gedigine oturttum oh olsun :thumbup:

[tarihinde dzeltildi 19/2/2008 Saat 11:05 Yazar asliyok]

Samyeli   - 19/2/2008 Saat 11:57

AMAN DНYНM KIZLAR! FEMНNНZMНN FAZLASI BOZAR BНZН. :D

asliyok - 19/2/2008 Saat 14:16

bak bu konuda haklisin :D :thumbup:

gokkiz - 19/2/2008 Saat 19:52

Traji Komik...
Ne yazik ki,Günümüz'ün erkegini tarif ediyor.
Kendisini seven!...karisini degilde,hala(Monika)disarida olanlari sayikliyor.
Hersey'i ile,sadik esini önemsemiyor.
Paylasim ve yorumlariniz icin cokca tesekkürler! arkadaslar.
Böyle konularin,gündeme gelmesi? tartisilmasi bence bilinclenmek icin cok güzel.

asliyok - 19/2/2008 Saat 22:08

ewet gökk,z,m gercekden gundemde olmasi gereken hayatin dengelerinden biri :thumbup:

GULSENHANIM - 20/2/2008 Saat 09:13

BENCE BURDA HATA BAYANDA:: BAYAN BIRAZ FANTASIZINI KULANSA: daha baska olur hersey.. bakim cilve ve yeniliklere hazir olmali.. erkek miletini parmaginda oynatir ozaman.. gercek bu

gokkiz - 21/2/2008 Saat 23:09

Gülsencigim,TV de gördüklerimizden,ibaret degil ne yazikki?Toplumumuz.
Bilinclenmeye cok ihtiyaci var,insanimizin.Burada anlatilanlar...?.

asliyok - 22/2/2008 Saat 16:01

budur iste gökkizim harikasin :thumbup:

bilinc, aklim kullanilmasidir.
aklin yolun birdir. :thumbup:

Bu konunun yazarı : Dostsesi - Stimme der Freundschaft
http://dostsesi.com/forum

Bu sayfanın URL'u:
http://dostsesi.com/forum/modules.php?name=eBoard&file=viewthread&fid=73&tid=331